Kayıp Çocuklar Çalıştayı - Jandarma Genel Komutanlığı

kayip afis 

 Kayıp Çocuklar Çalıştayı, Jandarm Genel Komutanlığı tarafından, İçişleri Bakanı ve Jandarma Genel Komutanı'nın katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

 Çalıştayın tüm organizasyonu, basılı malzemeleri ve tasarımları yapılmıştır. 

 Basın bültenleri ve haberleri komutanlık ile koordineli olarak hazırlanmıştır.

 Çalıştay sırasında ve daha sonra ilgili yerlerde yayınlanması için kısa film çekilmiştir.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=BhbUEhSoXj4

 

 

18'inci Balkan Askeri Tıp Komitesi Kongresi - 2013

afis4

 

 22 - 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze'de, Balkan ülkelerinden askeri doktorların katılımlarıyla gerçekleşen organizasyondur.

 Organizasyon kapsamında "Osmanlı Arşiv Belgelerinde Askeri Tıp ve Balkan Askeri Hastaneleri" adlı prestij kitap hazırlanmış ve bu kitaptan bir kısım belgeleri  içeren sergi düzenlenmiştir. 

 

İşitme Engelliler Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası 2012

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından, Alanya Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Zes Tanıtım’ın organizasyonuyla ilki gerçekleştirilen ‘’İŞİTME ENGELLİLER PLAJ VOLEYBOLU DÜNYA ŞAMPİYONASI’’ 15-22 Eylül 2012 tarihleri arasında Alanya- Antalya’da, 17 ülkeden, ikişer plaj voleybolu takımının katılımlarıyla düzenlendi.

Türkiye, Avusturya, Belçika, Brazilya, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, İtalya, Japonya, Litvanya, Rusya, Ukrayna, Amerika, Özbekistan, Hollanda… gibi ülkelerden takımların karşılaşmaları 17-22 Eylül tarihleri arasında Galip Dere plajında oynandı.

Türkiye - Kore Silahlı Kuvvetleri Futbol Milli Takımları Dostluk Maçı

koreKore savaşının 60'ıncı yıldönümü nedeniyle, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kore Silahlı Kuvvetleri'nden askeri heyetler Türkiye'de bir araya geldi.

İki ülkenin ordu milli futbol takımları arasında Ankara'da dostluk müsabakası gerçekleştirildi. Beş gün süren organizasyonda Kore askeri heyeti hem Ankara'da hem de İstanbulda ağırlandı. Maç dışında çeşitli sosyal ve turistik etkinlikler de gerçekleştirildi.

 

4. Uluslararası Dans Festivali

dans festivali kapak4. Uluslar arası Dans Festivali, 15–16–17-18 Nisan 2010’da Ankara'da gerçekleşti. 

Organizasyon; Uluslar arası Dans Sporu Federasyonu, Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Hacettepe Üniversitesi Dans Topluluğunun ve Zes Tanıtım & Organizasyon iş birlikteliği ile yapıldı.

Festivalin tüm çalışmaları, hazırlık aşamasından sonuna kadar firmamız tarafından üstlenildi.

 

 

Jandarma Genel Komutanlığı 170. Yıl Kutlamaları

Jandarma Genel Komutanlığı kuruluş yıldönümü özellikle 0'lı ve 5'li yıllarda tüm yıl boyunca ve ülke çapında çeşitli etkinliklerle kutlanır.

Bu kapsamda 170. kuruluş yıldönümünde gerek proje geliştirme, gerekse proje uygulamada komutanlığımızla ortak çalışma içerisinde tüm yılı beğeni gören onlarca etkinlikler ile tamamladık.

Yapılan başlıca çalışmaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

 

13. Balkan Askeri Tıp Kongresi

Balkan Askeri Tıp Kongresi 5 yılda bir Türkiye’de yapılan ve Balkan ülkelerinden üst düzey komutanların ve askeri doktorların katılımıyla gerçekleşen bir organizasyondur. Bu ulusal kongre, tıp alanındaki gelişmelerin askeri platformlarda da geliştirilebilmesi, aktarılması ve kullanılması için düzenlenmektedir.

Katılımcı ve gözlemci ülkeler; Türkiye, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Romanya, Arnavutluk, Makedonya, ve Karadağ’dır. Tarafımızca organizasyonu yapılan bu etkinliğin ortalama askeri misafirdir sayısı 400’dür.

Copyright © 2012 Zes Tanıtım & Organizasyon Ltd. Şti. | Tüm içerik hakları saklıdır. |